اکثر مردم حتي اگر در زندگي روزمره خود به طور مستقيم با ارز سرو کار نداشته باشند نوسان قيمت ارز را دنبال مي کنند. به طوريکه اطلاع از نرخ دلار يکي از روزمرگي هاي زندگي مردم شده است. زيرا آن ها به خوبي دريافته اند که اين موضوع تنها در واردات مستقيم کالا از خارج کشور دخيل نيست، بلکه نرخ ارز و نوسانات آن به حدي گسترده و تاثير گذار است که مهم ترين جنبه هاي زندگي آن ها را تحت تاثير قرار مي دهد و دليل اين موضوع نيز، نياز کشور ها به يکديگر در عصر جهاني است.


اين مقطع زماني که هم اکنون در آن زندگي مي کنيم، عصر جهاني است. ارتباط در عصر جهاني تا حد زيادي به اينتر نت وابسته است. اينترت نه تنها باعث ارتباط آسانتر ميان کشور ها شده، بلکه در نوع ارتباط و ارائه خدمات داخلي کشور ها نيز تغييرات چشمگيري را بوجود آورده. تا جايي که فروش محصول و يا ارائه خدمات بسياري از فروشگاه ها و شرکت هاي خدماتي وابستگي زيادي به وب سايت آن ها دارد.


عصر اينترنت تنها به داشتن يک وب سايت خلاصه نمي شود، براي بقا درعصر کنوني بايد در صفحه اول گوگل جستجو قرار گيريد تا بتوانيد مورد توجه قرار گيريد و اين موضوع ميسر نمي شود مگر با سئو سايت.


سئو يک استراتژي بازاريابي آنلاين است که بطور گسترده مورد استفاده قرار مي گيرد و باعث برندينگ، ايجاد ترافيک هدفمند و ارتقاء عملکرد شرکت ها در نتايج جستجو مانند Google ، Yahoo ، Bing و ساير موتورهاي جستجو مي شود ، به همين دليل است که سئو در عصر اينترنت مورد توجه بسياري از مشاغل قرار گرفته است.


سئو سايت يک فرآيند تخصصي است. به اين معني که شما براي دريافت خدمات سئو بايد به شرکت هاي تخصصي در اين زمينه و يا متخصصين سئو سايت مراجعه کنيد. طبيعتا دريافت خدمات تخصصي نيازمند پرداخت هزينه است. اگر سئو سايت را در معادله فوق ( هر محصول و خدماتي تحت تاثير نوسان نرخ ارز است) قرار دهيم بايد بگوييم که هزينه سئو سايت شما نيز به صورت مستقيم به نرخ ارز وابسته است.


 چگونه هزينه هاي سئو به نرخ ارز ارتباط پيدا ميکند؟


شرکت هاي تخصصي سئو و بهينه سازي سايت که به طور حرفه اي در اين زمينه فعاليت مي کنند، وب سايت را به طور کامل بررسي کرده و متناسب با نياز سايت شما چندين استراتژي براي دستيابي به رتبه برتر را تدوين مي کنند. اين استراتژي ها شامل سئو داخلي، سئو خارجي و تکنيکال مي شود که بررسي هر کدام و پيشبرد اهداف تعيين شده براي آن ها ازيک سو به تخصص و سابقه حرفه اي شرکت و از سوي ديگر به ابزارهاي تحليل و بررسي نياز مند است.


براي مثال ابزارهاي تحليل و بررسي سئو، که نيازمند خريد و تمديد اکانت ماهيانه يا ساليانه هستند و يا خريد رپورتاژ از سايت هاي خارجي که يکي از استراتژي هاي سئو خارجي مي باشد، نيازمند پرداخت هزينه دلاري است. از اين رو شرکتهاي تخصصي براي برخورداري از اين ابزارها در نهايت بايد نرخ ارز در نظر بگيرند. اين موضوع باعث مي شود قيمت سئو سايت شما در نهايت تحت تاثير قيمت ارز قرار گرفته و طبيعتا با افزايش نرخ آن هزينه سئو و بهينه سازي شرکت هاي تخصصي سئو نيز افزايش يابد.


در حالي که مزاياي سئو حرفه اي سايت مشخص است، هزينه دستيابي به يک استراتژي سئو بسته به اهداف شرکت و نوع استراتژي در حال اجرا مي تواند به ميزان قابل توجهي متفاوت باشد. مهم نيست که ميزان بودجه شما به چه اندازه است، هزينه هاي مرتبط با ارتقاء سئو و بهينه سازي سايت بايد به عنوان سرمايه گذاري براي تجارت شما انجام شود تا شما بتوانيد بالاتر رقبا در صفحه اول گوگل قرار گيريد. بنابراين سئو سايت در عصر اينترنت براي فروش بيشتر سايت ها يک اام بوده و نيازمند پرداخت هزينه است.


اما آيا تنها سئو سايت راه حل ديده شدن عصر اينترنت است؟


اين موضوع غير قابل انکار نيست که سئو سايت برايتان هزينه خواهد داشت. البته اين را بايد در نظر داشته باشيد که هزينه اي که براي سئو پرداخت مي کنيد، معمولا ظرف مدت کوتاهي به شما بازمي گردد، بطوريکه هيچ ابزار بازاريابي آنلايني را نمي توان يافت که به اندازه سئو بازگشت سرمايه داشته باشد. اما اين موضوع به اين معني نيست که اگر به هر دليلي شما توانايي پرداخت هزينه هاي سئو را نداشته باشيد، نمي توانيد در عصر ديجيتال به طور حرفه اي در زمينه کسب و کارتان بازاريابي کنيد.سوشيال مديا و شيوه هاي بازاريابي آن از جمله بازاريابي پيامکي، ايميل مارکتينگ و . انواع شيوه هاي بازاريابي هستند که همچنان طرفداران خود را دارند و البته هنوز بازدهي خود را دارند. بنابراين اگر هزينه هاي سئو با افزايش نرخ ارز برايتان ميسر نيست، مي توانيد بر اين ابزارهاي بازاريابي تمرکز داشته باشيد.


هر کدام از ابزارهاي سوشيال مزايا و معايب خاص خود را دارند، اما اگر بخواهيد يکي از آن ها را انتخاب کنيد که در برابر هزينه اي که پرداخت مي کنيد بيشترين بازدهي را داشته باشد، قطعا بازاريابي پيامي بهترين گزينه است.


اس ام اس مارکتينگ هزينه بسيار پايين اما بازدهي بالاي 95 درصد را براي شما به دنبال دارد. مهم ترين دليل اين موضوع اين است که درصد بالايي از افراد از تلفن همراه برخوردار هستند و تقريبا همه تلفن هاي همراه قابليت ارسال و دريافت پيامک را دارند. عدم نياز به اينترنت مهم ترين مزيتي است که باعث مي شود 95 در صد افراد ظرف مدت 3 دقيقه بعد از ارسال پيامک آن را باز کرده و بخوانند. بنابراين در صورتي که بتوانيد استراتژي هاي بازاريابي پيامکي را رعايت کنيد، مي توانيد براي فروش بيشتر و ارائه خدمات و حتي برندينگ خود با هزينه کمتر، روي آن حساب کنيد.علاوه بر اينکه قيمت خريد پنل اس ام اس به نرخ ارز وابسته نيست.!!


در نهايت براي پيشي گرفتن از رقبا در عصر ديجيتال لازم است بتوانيد به اندازه کافي کسب و کارتان را مطرح کرده و نسبت به رقبا بيشتر ديده شويد. سئو سايت و کسب رتبه هاي برتر گوگل بهترين انتخاب براي شماست چراکه تقريبا تمام افراد براي تامين نياز هايشان سرچ در اينترنت را انتخاب مي کنند.بنابراين انتخاب اين شيوه ضمانتي براي موفقيت شماست. اما بايد توجه داشته باشيد که اين حرفه تخصصي به نرخ ارز وابسته است. بنابراين قبل از امضاي هر قرار دادي با  شرکت هاي معتبر سئو سايت از جمله وب وان (webone.co)، با دقت فکر کنيد و آنچه را که مي خواهيد با استراتژي سئو خود به انجام برسانيد، مستند سازي کنيد. روي واقع بينانه بودن اهداف خود تمرکز کرده و تا بتوانيد با صرف بودجه مناسبي ضمن بهينه سازي سايت خود براي موتورهاي جستجو، فروش بيشتر را از آن خود کنيد.


منبع: https://www.tgju.org/news/1817341/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%86%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%A8%D8%B1-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Missy Shannon Christopher Diane معرفي انواع لپ تاپ آپديت نود32 = لايسنس نود32 = يوزرنيم و پسورد نود32 مهاجرت به استراليا Oxynet | اکسينت Richard Gusy